Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Anna

Telefon numarası : 0086-13371881261

Naber : +008613371881261

Free call
FUJI PRECISION CO.,LTD

FUJI ELEVATOR

  • FUJI PRECISION CO.,LTD
  • FUJI PRECISION CO.,LTD
  • FUJI PRECISION CO.,LTD
  • FUJI PRECISION CO.,LTD
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: FUJI No. Çalışanları: 1800~2000
Yıllık satış: 900,000,000-1,000,000,000 Yıl kurulan: 1967
İhracat p.c: 60% - 70%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Fuji Precision, dünyadaki gelişmiş asansör otomasyon kontrol teknolojisini ithal eden ve asansör Ar-Ge, üretim, satış, kurulum ve bakım hizmetlerini entegre eden profesyonel bir üreticidir. Şirket, “mükemmellik ve mükemmellik için gayret gösterme” ruhunu takip ederek, müşterileri dikkatin odağı olarak alarak, müşteri memnuniyetini ürün ve hizmetlerin değerlendirme standardı olarak alarak, tüm dünyaya güvenilir ve çeşitlendirilmiş ürünler sunmaya kararlıdır.

Ürünler arasında hızlı yolcu asansörü, konut asansörü, tıbbi asansör, kargo asansörü, gezi asansörü, villa asansörü, yürüyen merdiven, otomatik kaldırım, inorganik oda asansörü, hidrolik asansör ve diğer asansör ürünleri yer alıyor. Şu anda, Fuji Seiko Elevator, 20'den fazla seri ve 50'den fazla asansör özelliği geliştirmiş, yerli ve uluslararası ileri seviyeye ulaşmış ve yeşil enerji tasarrufu avantajlarına sahiptir. Yurtiçi akranları arasında en büyük ürün ve nominal yüke sahip en büyük asansör üreticilerinden biridir.

Fuji Asansör Teknolojisi, enerji tasarrufu, daha az kirlilik, düşük gürültü, uzun ömür, yeşil asansör yönünde gelişecektir. IT teknolojisini çevre ve enerji alanında asansör ve yürüyen merdivenlere çok yönlü olarak uyguluyoruz. Entegre bina yönetimi hizmetleri alanında, kentsel gelişime hizmet etmek için ileri teknolojiyi kullanmaya kendimizi adadık.

Geçmiş
Fuji Precision Co, Ltd , 1967 yılında , en büyük ürüne sahip en büyük asansör üreticilerinden biri olan ve yerli akranlar arasındaki yüke sahip olan 1967'de kuruldu .

Hizmet
Satış sonrası servis:

Normal kullanımda, tedarikçi 12 ay boyunca ücretsiz olarak ürün kalitesini garanti eder. Bu süre zarfında, insan faktörlerinden ziyade ürün kalitesi sorunları nedeniyle hasar görmüş parçalar tarafımızdan ücretsiz olarak değiştirilecektir. Ücretsiz garantinin sona ermesinin ardından şirket, ücretli garanti hizmeti vermeye devam edebilir.

Eğitim hizmetleri:

Eğitim: Kullanıcılar için ücretsiz eğitim.

Diğer servisler:

Şantiyede tüm makinenin kurulumundan, işletmeye alınmasından ve işletilmesinden biz sorumluyuz. Aynı zamanda, malların hasar görmüş veya arızalı parçalarının masrafları, kurulum, işletmeye alma ve operasyon sırasında kolayca onarılıp değiştirilebileceğini garanti ediyoruz.

Donatım için çok yönlü ön satış, satış ve satış sonrası teknik hizmetler ve kurulum sırasında ortaya çıkan kalite problemlerini sağlayacağız. İnsanları yerinde hizmet sağlamak için ücretsiz olarak göndereceğiz ve yerinde rehberlik etmek üzere teknisyenleri göndereceğiz.

Ekibimiz

Major Projects
İRAN PROJESİ

CAMBODIA PROJESİ

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

+008613371881261
0086-13371881261