Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Anna

Telefon numarası : 0086-17757222726

Naber : +8617757222726

Free call
ZHEJIANG FUJI ELEVATOR CO.,LTD

FUJI ELEVATOR

  • ZHEJIANG FUJI ELEVATOR  CO.,LTD
  • ZHEJIANG FUJI ELEVATOR  CO.,LTD
  • ZHEJIANG FUJI ELEVATOR  CO.,LTD
  • ZHEJIANG FUJI ELEVATOR  CO.,LTD
  • ZHEJIANG FUJI ELEVATOR  CO.,LTD
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: FUJI No. Çalışanları: 1800~2000
Yıllık satış: 900,000,000-1,000,000,000 Yıl kurulan: 1967
İhracat p.c: 60% - 70%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

 

Fuji, dünya çapında gelişmiş asansör otomasyon kontrol teknolojisini ithal eden ve asansör Ar-Ge, üretim, satış, kurulum ve bakım hizmetlerini entegre eden profesyonel bir üretici."Mükemmellik ve mükemmellik için çaba" girişim ruhu takip, müşterileri dikkat merkezinde tutmak, müşteri memnuniyetini ürün ve hizmetlerin değerlendirme standardı olarak almak,Şirket, tüm dünya için güvenilir ve çeşitlendirilmiş ürünler sunmaya kararlıdır..

 

Ürünler arasında yüksek hızlı yolcu asansörü, konut asansörü, tıbbi asansör, kargo asansörü, gezi asansörü, villa asansörü, yürüyen merdiven, otomatik kaldırım,Organik olmayan oda asansörü, hidrolik asansör ve diğer asansör ürünleri. Şu anda, Fuji Asansör 20'den fazla seri ve 50'den fazla asansör özellikleri geliştirdi,ve ulusal ve uluslararası gelişmiş seviyeye ulaştı, yeşil enerji tasarrufu avantajlarına sahiptir. En büyük asansör üreticilerinden biridir.

 

Fuji Asansör Teknolojisi enerji tasarrufu, daha az kirlilik, düşük gürültü, uzun ömür, yeşil asansör yönünde gelişecek.Çevre ve enerji alanında IT teknolojisini asansörlere ve yürüyen merdivenlere kapsamlı bir şekilde uyguluyoruzEntegre bina yönetimi hizmetleri alanında, kentsel kalkınmaya hizmet etmek için gelişmiş teknolojiyi kullanmaya kararlıyız.

Geçmiş
Fuji Precision Co, Ltd , 1967 yılında , en büyük ürüne sahip en büyük asansör üreticilerinden biri olan ve yerli akranlar arasındaki yüke sahip olan 1967'de kuruldu .

Hizmet
Satış sonrası servis:

Normal kullanımda, tedarikçi 12 ay boyunca ücretsiz olarak ürün kalitesini garanti eder. Bu süre zarfında, insan faktörlerinden ziyade ürün kalitesi sorunları nedeniyle hasar görmüş parçalar tarafımızdan ücretsiz olarak değiştirilecektir. Ücretsiz garantinin sona ermesinin ardından şirket, ücretli garanti hizmeti vermeye devam edebilir.

Eğitim hizmetleri:

Eğitim: Kullanıcılar için ücretsiz eğitim.

Diğer servisler:

Şantiyede tüm makinenin kurulumundan, işletmeye alınmasından ve işletilmesinden biz sorumluyuz. Aynı zamanda, malların hasar görmüş veya arızalı parçalarının masrafları, kurulum, işletmeye alma ve operasyon sırasında kolayca onarılıp değiştirilebileceğini garanti ediyoruz.

Donatım için çok yönlü ön satış, satış ve satış sonrası teknik hizmetler ve kurulum sırasında ortaya çıkan kalite problemlerini sağlayacağız. İnsanları yerinde hizmet sağlamak için ücretsiz olarak göndereceğiz ve yerinde rehberlik etmek üzere teknisyenleri göndereceğiz.

Ekibimiz

Major Projects
İRAN PROJESİ

CAMBODIA PROJESİ

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

+8617757222726
17757222726
0086-17757222726