Ana sayfa

FUJI PRECISION CO.,LTD şirket Profili

şirket Profili

Fuji Precision, dünyadaki gelişmiş asansör otomasyon kontrol teknolojisini ithal eden ve asansör Ar-Ge, üretim, satış, kurulum ve bakım hizmetlerini entegre eden profesyonel bir üreticidir. Şirket, “mükemmellik ve mükemmellik için gayret gösterme” ruhunu takip ederek, müşterileri dikkatin odağı olarak alarak, müşteri memnuniyetini ürün ve hizmetlerin değerlendirme standardı olarak alarak, tüm dünyaya güvenilir ve çeşitlendirilmiş ürünler sunmaya kararlıdır.

Ürünler arasında hızlı yolcu asansörü, konut asansörü, tıbbi asansör, kargo asansörü, gezi asansörü, villa asansörü, yürüyen merdiven, otomatik kaldırım, inorganik oda asansörü, hidrolik asansör ve diğer asansör ürünleri yer alıyor. Şu anda, Fuji Seiko Elevator, 20'den fazla seri ve 50'den fazla asansör özelliği geliştirmiş, yerli ve uluslararası ileri seviyeye ulaşmış ve yeşil enerji tasarrufu avantajlarına sahiptir. Yurtiçi akranları arasında en büyük ürün ve nominal yüke sahip en büyük asansör üreticilerinden biridir.

Fuji Asansör Teknolojisi, enerji tasarrufu, daha az kirlilik, düşük gürültü, uzun ömür, yeşil asansör yönünde gelişecektir. IT teknolojisini çevre ve enerji alanında asansör ve yürüyen merdivenlere çok yönlü olarak uyguluyoruz. Entegre bina yönetimi hizmetleri alanında, kentsel gelişime hizmet etmek için ileri teknolojiyi kullanmaya kendimizi adadık.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Fuji Precision Co, Ltd , 1967 yılında , en büyük ürüne sahip en büyük asansör üreticilerinden biri olan ve yerli akranlar arasındaki yüke sahip olan 1967'de kuruldu .

FUJI PRECISION CO.,LTD FUJI PRECISION CO.,LTD FUJI PRECISION CO.,LTD FUJI PRECISION CO.,LTD
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : FUJI

No. Çalışanları : 1800~2000

Yıllık satış : 900,000,000-1,000,000,000

Yıl kurulan : 1967

İhracat p.c : 60% - 70%